Kuidas Börsil Mängida Ja Mitte Kaotada

Sisukord:

Anonim

Interneti arenguga on börsil mängimine muutunud kättesaadavaks miljonitele inimestele. Kerge tulu võimalus meelitab paljusid, kuid sajast börsil mängivast kauplejast kaotab vähemalt üheksakümmend viis. Statistika järgi võidab ainult 3-5% kauplejatest. Kas nende hulgas on võimalik olla ja mida selleks vaja on?

Kuidas börsil mängida ja mitte kaotada

Juhised

Samm 1

Börsil mängides saate kaubelda väga erinevate kaupadega, alates ettevõtte aktsiatest kuni nafta ja kullani. Kuid kõige mugavam algajale on valuutakauplemine Forexi turul. Forexis tööle asumiseks leidke Internetist endale sobiv kauplemiskeskus, laadige alla kauplemisterminal - tavaliselt mt4 terminal. Jääb vaid konto avada, sellele panna vähemalt 10 dollarit ja alustada kauplemist.

2. samm

Selleks, et hoius kohe kaotsi ei läheks, proovige kõigepealt demokontol peaaegu kõigil tehingukeskustel võimalus see avada. Demokontol kaubeldes ei võida sa tõesti midagi, kuid kaotades ei kaota sa ka kaotust. Demokonto on suurepärane platvorm kauplemisstrateegia väljatöötamiseks. Enne kui hakkate demokontolt kasumit teenima, ärge alustage kauplemist päris kontoga.

3. samm

Kauplemiseks peate valima strateegia, st süsteemi, mille abil kauplete. Juhuslik kauplemine ilma valitud süsteemi poolt määratud selgete reegliteta viib paratamatult hoiuse kaotamiseni. Veelgi enam, isegi süsteemiga kauplemisel kaotate peaaegu 100% suure tõenäosusega mitte ainult esimese sissemakse, vaid ka mitu järgmist. Seetõttu ärge lootke kergele rahale ja olge valmis selleks, et peate kogemuste saamiseks maksma päris rahaga.

4. samm

Kasumlikkuse säilitamiseks peate mõistma, mis turul toimub. Traditsiooniliselt kasutavad nad selleks fundamentaalset ja tehnilist analüüsi. Esimene ennustab kursuse liikumist riikide majandusnäitajate, poliitiliste sündmuste jms põhjal. Teine kasutab ainult hinnakaartide analüüsi. Algaja kaupleja jaoks on põhimõtteline analüüs praktiliselt kasutu, sest turg on esimene, kes kõigist sündmustest teada saab ja reageerib neile enne, kui kauplejal on aega midagi teha.

5. samm

Keskenduge tehnilisele analüüsile. Pidage meeles, et hinnaliikumisi juhivad spekulandid ja need moodustavad turupublik. Teades, kuidas rahvahulk käitub, ja seega ka kurssi, võite teenida kasumit. Rahva käitumise peamine näitaja on kaubavahetuse maht, seda võetakse arvesse paljudes analüüsivahendites (näitajad). Mt4 terminalis saate kasutada mõlemat selles saadaolevat näitajat ja lisada oma.

6. samm

Diagrammide analüüsimisel vaadake kindlasti hinnapakkumisi erinevates ajavahemikes. MT4-s on see 1 minut, 5 minutit, 15 minutit, 30 minutit, 1 tund, 4 tundi, päev, nädal, kuu. Mõelge toetuse ja vastupanu tasemele, ümmargused jutumärgid - määr peatub alati nende väärtuste lähedal. Ta suudab nii nendelt tasanditelt tagasi põrgata, mida juhtub väga sageli, kui ka pärast mitut katset neist üle saada (läbi murda) ja edasi liikuda.

7. samm

Enamiku valuutapaaride noteeringud sõltuvad otseselt "Eurodollari" - EURUSD kursist, seega vaadake alati selle paari noteeringuid. Proovige nädalavahetusel avatud tellimusi mitte jätta. Arvestage maailma erinevate vahetuste lahtiolekuaegadega, praegu võivad hinnapakkumised väga "hüpata".

8. samm

Ärge kunagi kiirustage tellimust avama. Turule sisenemiseks on endiselt soodsad olukorrad, samas kui kiirustamine võib põhjustada suuri kaotusi. Kui teile tundub, et teil on mõni olukord puudu ja peate tellimuse võimalikult kiiresti avama, on peaaegu garanteeritud, et eksite. Hoidke end lahedana, võtke nii kasu kui ka kaotust rahulikult. Analüüsige ebaõnnestumise põhjuseid ja välistage need tulevikus. Nii toimides moodustate järk-järgult oma kauplemissüsteemi, tuues teile stabiilse sissetuleku.